“МайбутнЄ” прийняв участь у Практикумі та Хакатоні Smart Techno-2016

На продовження високотехнологічного круглого столу Maybutne magazine про перспективи фінтеху в Україні, який пройшов в НБУ 16 вересня, видання прийняло участь у триденному не менш високотехнологічному Практикумі та Хакатоні Smart Techno у Києві, де зібрались вершки українського ІT-ком’юніті та запрошені закордонні гості. Дехто з них, зокрема, виступив на нашому круглому столі, де ми з великим інтересом послухали про досвід Ізраїлю (Denis Vino) та Дубаї (Надія Терешина) у розвитку стартапів.
Не можемо не відзначити атмосферу івенту Smart Techno – відчувався неймовірний драйв, не кажучи про саму локацію, яка створювала відчуття присутності у провідному стартап-просторі світу. Перший вечір був привітальним та насиченим великою кількістю звукових та світлових ефектів, виконаних на дуже високому професійному рівні, а також мав на меті познайомити учасників одне з одним. Другий день включав лекції та практикуми, розподілені по трьох зонах – Design Thinking, AI/Bots та VR/A. Звичайно ж, не обійшлося без лекції на тему блокчейну у викладенні неперевершеного українського блокчейн-євангелісту Сергей Скабелкин (Sergey Skabelkin) та великої кількості викладених матеріалів щодо ботів та їхніх перспектив (Владимир Краковецкий (Volodymyr V. Krakovetskyi) та Дмитрий Аркас (Dmytro Arkas)). Не можемо не процитувати запрошеного експерта з Ізраїлю Дениса Виноградського, який в інтерв’ю “МайбутнЄ” зробив передбачення, що наступною фазою розвитку економіки буде економіка ботів. До речі, реєстрацією на івенті керував чудовий ботСтимпанчик і треба сказати, що це дуже зручна штука)
Яскравою частиною івенту другого дня став Хакатон, де будь-хто з учасників мав можливість зробити презентацію своєї ідеї у форматі коротких pitch-сессій. Загалом було подано більше 20 ідей – від розумного ліфту до розумного шоппінгу. Головний редактор “МайбутнЄ” та СЕО Future Communications Lab LLC Кейт Щеглова (Kate Shcheglova) представила учасникам Хакатону видання “Фінтех-дайджест” та “МайбутнЄ фінансів”. Також був поставлений челендж щодо фінтех-інструменту для інфраструктури будь-якого міста та містян, що сприяло б підвищенню фінансової освіченості громадян та розвитку сегменту фінтеху як такого.
Хочемо подякувати організаторам за неймовірну атмосферу, відчуття глобальності, тематичну насиченість та практичну корисність. Так тримати!
Особлива подяка за фото Влад Коваленко (Vlad Kovalenko) та Арт-студия «Синий кит» : Ивенты под ключ, выездные мастер-классы, які були з нами 24 години на добу у ці насичені декілька днів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: