Малюнки українських дітлахів розчулили бійців

Хочемо поділитися невеличким фоторепортажем, який Maybutne magazine отримав дякуючи Фонд «АНТИСПИД» Олени Франчук, Ользі Рудневій та Ганні Тесленко, які передали малюнки наших дітей-учасників Конкурсу “Як я подолав свої страхи” хлопцям-захисникам на передову. Дуже приємно, що творчість малюків розчулила і морально підтримала бійців, наші малюнки розібрали по палатках. І, до речі, ми теж розчулились, дізнавшись, що бійці, які мужньо захищають нашу Батьківщину, теж можуть боятись павуків (проте, це великий секрет))) Отже, дякуємо всім, хто не лишився безучасним, хто підставив плече, хто був щирим і справжнім) Зараз на телеканалі ICTV монтується сюжет про роботи наших дітлахів і хлопців з передової, які їх отримали. Чекаємо в ефірі наступного тижня. Дякуємо знімальній групі ICTV та особисто Ганні Тесленко за професійну журналістську підтримку.

Нагадаємо, що в квітні-червні журнал “МайбутнЄ” у партнерстві з провідними компаніями фінансового сектору провів Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку на тему “Як я подолав свої страхи”. Партнерами Конкурсу виступили: Українська Федерація Убезпечення, СК «АХА Страхування», СК «Альфа Страхування» (Україна), АСК «ІНГО Україна», МЦ «ІНГО”, СК «Юпітер VIG», СК «ТАС», Школа фінансової освіченості «Азбука Денег», сім’я ресторанів Tres FRANCAIS/Très Branché, комунікаційна агенція «GARLAND» та соціальний проект “БОБРОКВЕСТ”.

УСЬОГО БУЛО ПОДАНО БЛИЗЬКО 130 РОБІТ (з Києва та Київської області, Запоріжжя, Хмельницької, Харківської та Дніпропетровської областей), ЯКІ БУЛИ ОПРИЛЮДНЕНІ НА ФЕЙСБУК. ГОЛОСУВАННЯ ПРОХОДИЛО У ФБ. ТАКОЖ ДО ГОЛОСІВ, ОТРИМАНИХ УЧАСНИКАМИ У СОЦМЕРЕЖІ, ДОДАВАЛИСЬ ГОЛОСИ ЖУРІ. ШЛЯХОМ ДОДАВАННЯ ГОЛОСІВ СКЛАДАЛАСЬ ОСТАТОЧНА ОЦІНКА.

ДО ФІНАЛІСТІВ УВІЙШЛИ НАСТУПНІ 18 УЧАСНИКІВ ПО КАТЕГОРІЯХ:

ГРАН-ПРІ
Владислава Семенюк (номінація “Патріотичність”) – 73 голоси
Ольга Маснуха (номінація “Автентичність”) – 62 голоси
Анастасія Ільюхіна (номінація “Симпатія ФБ”) – 61 голос
Катерина Ільюхіна (номінація “Симпатія ФБ”) – 50 голосів

ТОП-10 ФІНАЛІСТІВ
1 місце – Анна Бикова (37 голосів)
2 місце – Олександра Курись (35 голосів)
3 місце – Марина Рубан (34 голоси)
4 місце – Володимир Куліда (31 голос)
5 місце – Данило Григоренко (30 голосів)
6 місце – Анастасія Бакун (28 голосів)
7 місце – Поліна Коновалова (25 голосів)
8 місце – Анна Алдошина (24 голоси)
9 місце – Надія Умбеталієва, Дар’я Кузьмицька (по 23 голоси)
10 місце – Єгор Безлатний (21 голос)

СИМПАТІЯ ЖУРІ
Тимофій Бокало
Альона Литвин
Нікіта Собкович
Яна Грусіцька
Ліна Гіджеліцька

Церемонія нагородження відбулася 13 червня у ресторані Tres FRANCAIS. Фіналісти отримали дипломи, багато пам’ятних подарунків від партнерів Конкурсу та солодкі призи. КОЖЕН УЧАСНИК КОНКУРСУ, НАВІТЬ ЯКЩО ВІН НЕ ПОТРАПИВ ДО ФІНАЛІСТІВ, отримає комплект із 18 чудових олівців

РОБОТИ ДІТЛАХІВ БУЛИ ВІДПРАВЛЕНІ У ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ. Частина робіт 19-20 вересня виставляється на фотовиставці у Лондоні.

Подивитись усі зібрані на Конкурсі роботи можна за лінком

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: