ЕКСПОЗИЦІЯ “СУЧАСНА УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ” БУДЕ ПОКАЗАНА У ЛОНДОНІ

На честь Дня незалежності України Maybutne magazine за підтримки соціальної ініціативи Ukraine Country Brand та Британської чаріті-інституції Ukraine Aid представлять експозицію “СУЧАСНА УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ/MODERN UKRAINE BY CHILDREN’S EYES”*. Експозицію буде презентовано в рамках фотовиставки “Fragile Independence” (де будуть показані фото-работи про сучасну Україну), яка пройде в Лондоні 19-20 вересня. Передпоказ експозиції пройде під час урочистостей до Дня незалежності у Лондоні у серпні.

“Коли ми дізнались про Лондонську фото-виставку, відразу зрозуміли, що маємо обов’язково показати роботи українських дітлахів, які приймали участь в нашому Конкурсі, в рамках окремої експозиції. Бо серед близька 130 робіт, які були подані на Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку на тему “Як я подолав свої страхи” (фактично з тематики дитячих страхів), виявилось багато дуже патріотичних робіт, які передавали події Майдану, демонстрували свободу української нації та війну на Сході, а також віддзеркалювали мрії дітлахів щодо мирного неба. Ми відібрали саме такі роботи – деякі з них дійшли до фіналу Конкурсу і їхні автори приймали участь у церемонії нагородження в Києві, а деякі були просто серед поданих на Конкурс, не дійшовши до фіналу. Проте, вони чудово передають дух сучасної України. За допомогою Лондонських організаторів фото-виставки “Fragile Independence”, зокрема чаріті-інституції Ukraine Aid, ми передали відібрані роботи до Британії, де вони зараз знаходяться”, – розповіла головний редактор “МайбутнЄ” Кейт Щеглова. Фото з виставки, де будуть показані роботи наших маленьких учасників, будемо постити на сторінці в ФБ. Слідкуйте за нашими анонсами.

*В рамках експозиції буде показано 11 малюнків дітлахів, що приймали участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку на тему “Як я подолав свої страхи”, який був ініційований журналом “МайбутнЄ” та проходив у квітні-червні. На Лондонську експозицію були відібрані роботи, які мають патріотичну тематику та відображають сучасні події в Україні.

Лінк на усі подані роботи

Лінк на церемонію нагородження фіналістів Конкурсу

Про Конкурс 

One comment

  1. […] РОБОТИ ДІТЛАХІВ БУЛИ ВІДПРАВЛЕНІ У ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ. Частина робіт 19-20 вересня виставляється на фотовиставці у Лондоні. […]

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: