Журнал “МайбутнЄ” разом з Центром “Розвиток КСВ” провели зустріч робочої групи по проекту “ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРАЇНИ”

9 липня Maybutne magazine спільно з Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» провели другу зустріч на тему: “ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРАЇНИ”. Зустріч проходила у Асоціація “Незалежна Асоціація Банків України”. Робоча група розглянула етапи реалізації пілотного проекту для студентів перших курсів, що було вирішено реалізувати на минулій зустрічі; питання створення Координаційної та Партнерської Рад, роботи з вузами та формат підготовки викладачів вузів, а також інші нагальні питання. Продовжуємо роботу над проектом.

Нагадуємо, що 1 липня журнал “МайбутнЄ” разом з Центром “Розвиток КСВ” провів круглий стіл на тему: “ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРАЇНИ”, де розглядалось питання рівня фінансової грамотності у країні. У заході прийняв участь Олег Дерев’янко, заступник Міністра освіти і науки України, керівник апарату, а також представники Незалежної асоціації банків України, Ліги Страхових організацій, Української Федерації Страхування, керівники компаній. Заслухали цікаві кейси з практики, а також домовились про створення робочої групи та об’єднання зусиль всіх стейкхолдерів, а також реалізацію пілотного проекту для студентів перших курсів. Подробиці за лінком Круглий стіл на тему: “ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРАЇНИ”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: