Фіналісти Конкурсу дитячого малюнка прийняли участь у подарунковому квесті “Пригоди Бобробакса”

Квест

Квест “Пригоди Бобробакса”

Фіналісти Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка “Як я подолав свої страхи”, що відбувся за ініціативи журналу «МайбутнЄ» та за підтримки провідних компаній фінансового сектору, 21 червня прийняли участь у подарунковому квесті “Пригоди Бобробакса” від компанії “Боброквест”. Ми раді, що навіть після закінчення Конкурсу приємні подарунки та пригоди не закінчуються))) Дякуємо “Боброквесту”за тематичний квест про гроші, спеціально розроблений для наших маленьких переможців.

Від “Боброквеста”: “Почали ми з бартеру, а закінчили електронними грошима. Спробували виміняти впольованого мамонта на овочі-фрукти. Наслухалися цікавих історій про гроші. Дізналися, що таке гривна, рубль, бакс. Перевірили наявність 5 ступенів захисту на гривні. Особливо боброквестерам сподобалося шукати задані монетки, хоча знайти 1 дайм виявилося зовсім непросто”.

Відгуки фіналістів Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка на тему “Як я подолав свої страхи” про квест «Пригоди Бобробакса»:

Ольга Маснуха

Оля Маснуха

Оксана Маснуха (мама) та Оля Маснуха, 9 років (Гран-прі Конкурсу дитячого малюнка): 

“В своєму житті кожна людина має справу з грошима, а в сучасному світі вона стикається з грошима з раннього дитинства. Дітям доводиться знайомитися з грошима і вчитися ними користуватися, адже кожен знає що речі не ростуть на деревах, а ми їх купуємо в магазині, хай це будуть продукти або іграшки. Діти знають, що є такі будинки, як банки, де зберігаються гроші. І немає зараз такої дитини, яка б не знала, що зарплату батьки отримують через банки. Але мало хто знає історію виникнення грошей, і те, як людина сотні і тисячі років тому користувалася грошима, і які це були гроші.

Сьогоднішня гра нас познайомила з походженням грошей, їхньою історією, навчила користуватися ними, знати ціну грошам. Граючись, діти навчилися відрізняти справжні купюри від фальшивих. Тепер кожен знатиме, як убезпечитися від несправжніх грошей. Також ми познайомилися з дрібними грошима різних країн. Квест був цікавий та захоплюючий, приніс нам багато позитивних емоцій. Ми подумки мандрували різними країнами, в ході гри знайомилися з валютами різних країн. Дітям дуже сподобалося, вони дізналися багато наукової та історичної інформації про гроші. Діти дуже раді, що попали на цю гру. За старання вони отримали солодкі подарунки”.

Надя Умбеталієва

Надя Умбеталієва

Надя Умбеталієва, 9 років (9 місце Конкурсу дитячого малюнка) : 
“Мне очень понравилось на квесте про деньги! Я узнала откуда пошло слово “гривна”, и мне очень весело было искать монетки. Теперь я знаю много всего интересного про деньги”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: