“МайбутнЄ” оголошує переможця конкурсу “Запропонуй рубрику у журнал”

На початку року журнал “МайбутнЄ” оголосив конкурс “SWEET IDEAS” АБО “ЗАПРОПОНУЙ РУБРИКУ У ЖУРНАЛ”. Він передбачав подання цікавих ідей для журналу, які б виявились корисними не тільки для читачів, а й для суспільства.

Переможцем стала фінансовий експерт Iрина Шевченко та запропонована нею ідея, спрямована на підвищення фінансової освіченості дітлахів.

Ирина Щевченко, финансовый эксперт

Iрина Шевченко, фінансовий експерт

Як ми і обіцяли, переможець отримав можливість запуску партнерської рубрики у журналі “МайбутнЄ”. Нову рубрику «Школа фінансової освіченості» за участю маленьких школярів можна побачити вже у березневому номері журналу. “Я дуже рада тому, що запропонована ідея отримала позитивний відгук редакції журналу «МайбутнЄ», – коментує  Ірина Шевченко. – Журнал робить дуже багато для підвищення рівня фінансової освіченості дорослих, а рубрика для дітей допоможе батькам не тільки побачити світ грошей очима дітлахів, але й дасть можливість познайомити дітей з базовими поняттями у фінансовій сфері . Задля того, щоб наші діти в майбутньому були фінансово успішними, ми повинні вже сьогодні докласти максимум зусиль, аби надати дітям базові знання у сфері фінансів. Ми повинні діяти з усіх боків, та максимального результату зможемо досягти лише об’єднавши зусилля. Я щиро вдячна редакції журналу за серйозний внесок у розвиток цього напрямку в Україні, реалізацію інноваційних проектів і піклування про майбутнє наших дітей”.

Редакція також вдячна Ірині Шевченко за активність та небайдужість. Сподіваємось найближчим часом почути нові цікаві ідеї від читачів журналу.

Новая рубрика "Школа финансовой грамотности"

Нова рубрика «Школа фінансової освіченості»

У кого є пропозиції – пишіть на пошту kscheglova@gmail.com або у приват на Facebook Kate Shcheglova

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: